Kaya endhog endhog? Coba versi vegan tanpa endog iki digawe karo tahu! Saliyané tahu, tinimbang endhog, resep iki duweni kabeh bahan-bahan tradisional kanggo endhog, kalebu jamur, kacang ijo lan bawang bombay.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 cangkir wortel salju
- 1 jam cangkir, iris
- 6-8 bawang bombay, iris
- 1 8 ons bisa nunyuk kastanye, diiris
- 2 tbsp. minyak wijen
- 2 cangkir kacang sprouts
- 2 bloki tahu
- 2 tbsp soy sauce
- 3/4 cup flour
- 3 tbsp.
- ragi nutrisi (opsional)
- 2 sendhok teh. baking powder
Cara Nggawe
1. Pre-heat oven nganti 325 F.
2. Ing wajan gedhe utawa wajan, tumis kacang polong, jamur, bawang bombay ijo lan banyu kastanye banyu ing minyak wijen kanggo 3-5 menit. Tambahake sprouts kacang lan cook kanggo menit liyane.
3. Ing blender utawa panganan prosesor, prosesi 1/2 blok tahu lan kecap asin nganti alus. Transfer menyang mangkuk gedhe lan diobong kanthi tangan sisa 1/2 blok tahu, glepung, ragi nutrisi lan bubuk manggang.
Tambahake sayuran lan aduk kanthi becik.
4. Sendok babagan 1/3 cangkir saka campuran kasebut menyang sheet manggang lan alon-alon nglumbuh nganti kurang luwih 1/2 inch. Terus nggawe patties, nggunakake kabeh dicampur.
5. Bakar 30 menit, banjur sambungake saben patty lan cook luwih saka 15 menit.
Seneng tanpa endhog endhog lan endhog lan endhog endhog!
Resep-resep masakan Cina vegetarian liyane
Resep vegetarian liyane
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 177 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 592 mg |
| Karbohidrat | 18 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 10 g |