Kacang dingin, menyegarkan, lan es garing, Korea sup timun dingin yaiku iringan apik kanggo mangan sajrone dina panas panas. Kadhang uga disebut oi naengchae, sup timun es iki paling apik nalika digawé karo mentimun seger sing asin.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 timun cilik, matchstick julienned *
- 1 sendok teh disigar mrico lada (kochukaru)
- 1/4 cuka cider cuka
- 1 sendok teh gula
- 2 sendok teh kecap asin
- 1 sendok teh minyak lenga
- 4 cangkir banyu
- Kanggo porsi: es cilik
- Opsional: 2 sendok teh wijen wijen
Cara Nggawe
- Ing mangkuk gedhe, campuran matchstick cucumbers karo cabe cabe, cuka, gula, kecap, lan minyak wijen.
- Ayo cucumbers njagong ing seasoning kanggo 10 menit.
- Nambah banyu.
- Gesek ing kulkas.
- Tambahake wiji wiji lan wiji es sadurunge ngladeni.
- Dadi bagean menyang bagean individu.
Nganggo 6 sajian cilik.
* Yen sampeyan duwe timun tipis, sampeyan ora kudu ngusir. Yen cucumbers duwe waxy, kulit sing kandel, apik kanggo ngilangi sebagian besar kulit.
Kirby timun paling apik, Persia bisa uga apik, lan Inggris cukes minangka pilihan katelu sing apik.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 46 |
| Lemak total | 3 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 320 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |