Moscato dikenal lan disenengi kanggo rasa seger lan woh lan profil sing luwih manis. Tema-tema rempah-rempah iki bisa digawa menyang mixer Moscato strawberry lan jeruk, ing ngendi nyenengake mangsa panas lan jeruk berry musim panas sing nyebabake komponen woh-woh saka anggur dhewe.
Mupangatake sinergi manis antarane stroberi lan jeruk, banjur ngowahi volume kanthi cara mentega sing enak, mixer kaya sangria siap mangsa panas.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 botol ml 750 ml
- Moscato anggur
- 2 ons triple sec
- 1 liter saka strawberries (sakabeheng lan ngiris)
- 3 Limes (siji jus, loro irisan)
Cara Nggawe
- Gabung botol Moscato kanthi triple sec ing picer gedhe.
- Rendhem jus siji kapur menyang picer.
- Tambah irisan-irisan strawberry lan irisan irisan bebarengan karo godhong mint.
- Panyerahan paling sethithik sajrone jam kanggo ngidinake rasa kanggo nyampur bebarengan.
- Ngawasi es karo spig cilik mint lan irisan kapur minangka hiasan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 125 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Karbohidrat | 12 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 1 g |