Iki biskuit bir sing sworo seru kanggo nyiyapake lan panggang. Padha njupuk mung 20 nganti 25 menit saka wiwitan rampung! Biskuit rasa enak lan nggawe roti becik kanggo mangan apa wae.
Sajenake biskuit bir iki nganggo cabe sing enak. Iku biskuit sampurna kanggo njupuk menyang acara tundha utawa partai.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 1/4 cangkir glepung kabeh-tujuan (10 ons)
- 2 1/2 sendok teh baking powder
- 1/4 sdc baking soda
- Uyah 1/2 sendok teh
- 2 tablespoons gula granulated
- 5 sendok mentega (dilebur)
- 3/4 tuwung (6 ons) saka bir
- 1/4 cup susu utawa krim (kanggo sikat ndhuwur)
- Dash of paprika
Cara Nggawe
- Oven panas nganti 375 F.
- Garis sheet baking karo kertas parchment utawa mat baking silikon utawa semprotan entheng karo semprotan baking.
- Gabungke glepung, bubuk manggang, soda manggang, uyah, lan gula ing mangkuk campuran. Whisk kanggo campuran sak tenane.
- Tambah butter lan bir sing ilang lan aduk nganti campuran dicampur bebarengan.
- Pungkasi menyang permukaan sing larang lan sesumbar 3 utawa 4 kali, cukup kanggo nggawe adonan sing alus lan kohesif.
- Bubuk adonan sing lembut ing bunder kira-kira 3/4-inch nglukis.
- Cut roti panggang metu nganggo potong biskuit lan dilebokake ing sheet baking sing disiapake.
- Gosok entheng karo susu utawa krim lan sprinkle karo paprika.
- Panggang ing preheated oven watara 15 menit, utawa nganti ngisor iki diselehake
Ndadekake 10 nganti 12 biscuit, utawa luwih kanthi mesin pemotong roti cilik.
Sampeyan uga bisa Kaya
Kunci kanggo cahya, roti panggang ing penangan adonan. Overmixing utawa kneading kakehan bakal nggawe biskuit kandhel lan hard.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 166 |
| Lemak total | 10 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 18 mg |
| Sodium | 464 mg |
| Karbohidrat | 18 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |