Sosis iki diiseni sosis panas sing paling dhuwur karo keju Parmesan sing sethithik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 medium squash kuning
- 4 ons seger saus
- 1 medium bawang, disigar
- Garam lan mrico, kanggo rasa
- 2 irisan roti seger, crumbled
- Asin sing ditangekake, kanggo rasa
- 2 utawa 3 sendok teh keju Parmesan
Cara Nggawe
1. Godhok squash nganti rampung. kira-kira 6 menit. Ngemil lan kanthi teliti pamisah squash lengthwise. Nggunakake sendok, nyilikake pulp, ngati-ati ora bisa ngilangi cangkang njaba.
2. Nyetel pulp aside. Panggonan squash cangkang ing sajian manggang.
3. Ing wajan liwat panas sing dhuwur, masak sosis karo bawang bombay. Tambah uyah lan mrico kanggo rasa; dibusak saka panas. Tambah pulp squash, roti panggang, lan uyah sing akeh dibumbui. Nambah banyu sing cilik yen dicampur karo garing.
4. Kerang squash sing apik karo campuran sosis lan sprinkle karo keju Parmesan; panggang ing 375 ° kanggo 15 nganti 20 menit, utawa nganti panas lan browned.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 73 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 10 mg |
| Sodium | 236 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 4 g |