Satay minangka salah sawijining cara sing paling populer kanggo daging panggang. Gunakake marinade iki ing kebab sing digawé nganggo potongan daging sing tipis kanggo nambah kombinasi rasa apik kanggo wong-wong mau.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 tuwung / 120 ml kecap
- Coklat 1/2 cangkir / 120 mL (beras anggur)
- 1/2 cup / 120 mL butter peanut (gaya chunky)
- 1/3 cangkir / 80 mL cilantro (disigar seger)
- 1 lemon (jus, kira-kira 1/4 cangkir)
- 2 sendok makan / 30 ml madu
- 1 tablespoon / 15 ml minyak wijen
- 1 sendok teh / 15 mL jahe (seger grated)
- 2 cloves papak (minced)
- Opsional: 1/2 sendok teh / 2,5 mL cayenne
Cara Nggawe
1. Gabungke kabeh bahan nganti disampur.
2. Marinade bisa disimpen ing wektu sing cendhak sajrone wadhuk kedadeyan ing kulkas, kira-kira 3 dina. Tumindak apik karo kabeh daging lan panganan segara. Wektu marinade kira-kira 1 jam kanggo bêsik dipotong dadi 1 inci kubik.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 91 |
| Lemak total | 5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 545 mg |
| Karbohidrat | 9 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 4 g |