Iki minangka cara sing cepet lan gampang kanggo nyithak sprouts Brussel. Yen sampeyan kaya aku sampeyan ora seneng sprouts Brussel , yakin yen sapisan dipangan kanthi rasa seger. Nambah bacon masak utawa pancetta masak kanggo rasa ekstra.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 kilogram / 900 g brussel sprouts
- 1/4 cup / 60 mL butter
- 1 sendok teh / 5 mL uyah
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL wêdakakêna bawang (sampeyan bisa nggunakake cloves papak seger, nanging watch for burning)
- 5 rusuk daging babi utawa pancetta masak, crumbled
- 6-10 tusuk
Cara Nggawe
1. Trim lan ngresiki sprouts brussel. Panggonan menyang pot kanthi banyu cukup kanggo nutupi sprouts brussel. Bawa menyang godhok, ngurangi panas lan supaya simmer nganti 2 menit. Iki kanggo menehi sprouts brussell sirah becik diwiwiti. Ngemil lan tancepake banyu es kanggo 5 menit kanggo nyegah proses masak. Panyimpenan maneh, lan garing nganggo kertas.
2. Preheat grill kanggo medium panas. Giling panggangan minyak panas banget.
Nggawe paling sethithik 3 pas kanggo nggawe permukaan sing ora lancip.
3. Sayur tusuk sithik lembut.
4. Campur butter, wêdakakêna bawang, lan uyah bareng ing mangkuk cilik. Sijine brothel sprouts skewers ing panggangan lan cook nganti padha miwiti soften (bab 6-8 menit). Priksa manawa nguripake kerep nyandhet kobong. Sikat nganggo mentega asring.
5. Sawise masak, dibungkus saka panggangan, pasang ing papan motong. Cekake kanthi cetha saka saring lan menyang sajian sajian. Ndhuwur karo bacon utawa pancetta crumbled lan ngawula langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 140 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 23 mg |
| Sodium | 466 mg |
| Karbohidrat | 12 g |
| Serat Pemakanan | 5 g |
| Protein | 6 g |