Resep salad vegetarian lan vegetarian sing tanpa eggless lan mayonnaise iki gampang banget kanggo piknik, amarga sampeyan ora perlu kuwatir babagan refrigerasi. Uga ditampa saka sayuran ijo sing sehat, kalebu kacang ijo lan kale ijo, supaya sampeyan bisa uga njupuk sawetara vitamin lan serat. Sampeyan uga pengin nyoba resep vegan iki kanggo salad kentang Amérika klasik utawa salad kentang Jerman veganized sing bisa dadi panas utawa adhem.
Saliyané vegetarian lan vegan, resep salad kentang iki uga alami tanpa gluten.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 kentang gedhe utawa (baking potatoes utawa 7-8 kentang cilik, entheng digodhog lan diiris dadi 2-inch potongan)
- 1/2 bawang merah (dicincang)
- 2 iga celery (diced)
- 2 cangkir kacang ijo (beku, dethawed)
- 4 bawang ijo (diced)
- Opsional: 2 godhong kale (shredded)
- 3 sendok teh lenga zaitun
- 3/4 sendok teh uyah segara (utawa kanggo rasa)
- 3/4 sendok teh mrico (seger lemah, utawa kanggo rasa)
Cara Nggawe
- Ati-ati supaya ora ngombe kentang. Padha ora kudu alus banget supaya bisa ilang. Alloh ngadhep sadurunge nyemprotake.
- Geser alon-alon buwang kabeh bahan ing mangkuk gedhe. Tambah uyah lan mrico maneh, kanggo rasa. Sawijining sing gampang - seneng!
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 240 |
| Lemak total | 11 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 481 mg |
| Karbohidrat | 31 g |
| Serat Pemakanan | 7 g |
| Protein | 7 g |