Resep iki kanggo salad bayam seger, sehat karo gawean salad Perancis tanpa gluten, digawe kanthi nyenengake kanthi konsisten. Kue-kue sing tanpa gluten lan endhog sing disigar sing endhog nambah rasa lan tekstur sing apik kanggo roti. Ganti busana basa Prancis nggawe wektu 3 menit kanggo dikocok bebarengan, tetep ing kulkas nganti pirang-pirang minggu lan enak.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 liter godhonge bayam seger, dikumbah lan garing
- 4 irisan masak, daging babi bebas gluten
- 3 endhog endhog, sacoro apik disigar
- 1 tuwung bawang iris sing iris
- 1 cangkir jamur sing diiris tipis
- 1/4 sendok teh asap paprika (opsional)
- 1 resep
- saus salad tanpa gluten
Cara Nggawe
- Godhong bayam lancip dadi bite-ukuran.
- Nyedhotake daging bawang lan jamur irisan gluten tanpa irisan.
- Ndhuwur karo endhog sing dicincang lan debu nganggo paprika garang (opsional).
Pènget: Tansah priksa manawa permukaan, peralatan, panci, lan alat sing gratis ora ana gluten. Tansah maca label produk. Prodhusèn bisa ngganti formulasi produk tanpa kabar. Yen ana ing keraguan, aja tuku utawa gunakake produk sadurunge ngontak Produsèn kanggo verifikasi sing produk gratis gluten
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 86 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 107 mg |
| Sodium | 195 mg |
| Karbohidrat | 6 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 7 g |