Cepet lan gampang nanas rum flambé ndadekake finish elegan lan cahya kanggo meal, nanging cukup prasaja kanggo nggawe. Coba cara iki nggunakake rum rasa utawa woh-wohan liyane.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/4 cup brown sugar
- 1 nanas cilik, endhog, kulit dicelup, diiseni, dipotong dadi 6 irisan, lan garing
- 1/4 cup butter
- 1/4 cup rum, warmed
Cara Nggawe
- Ganti gula coklat ing mangkuk sup cethek. Tekan saben ring nanas menyang gula coklat, nutupi loro-lorone.
- Mentega panas ing wajan gedhe, abot ing medium-kurang panas. Yen panas, irisan irisan nanas ing wajan ing lapisan siji. Masak nganti 3 nganti 4 menit nganti apik browned. Flip irisan lan coklat ing sisih liyane.
- Muter skillet adoh saka sumber panas, kanthi ati-ati diwenehake ing rum warmed, lan ignite karo match dawa utawa barbecue korek kanggo flambé. Bali menyang panas lan supaya alkohol diobong mati. Buang saka panas lan supaya ngaso nganti 5 menit. (Gumantung ing ukuran nanas, sampeyan kudu nindakake iki ing rong skillet.)
- Potongan irisan nanas bisa disuguhake karo saos pan utawa minangka topping kue pound utawa es krim .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 200 |
| Lemak total | 8 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 20 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Karbohidrat | 29 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 1 g |