Iki cara dadi panas kanggo ham liburan menehi sing lapisan manis crusty sing saben wong tresna. Miwiti panas sing kurang kanggo nyedhiyakake suhu, banjur glaze lan sijine ing geni kanggo caramelize gula lan menehi kulit sing apik. Prasaja lan éca.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 ham 5-pound (2,3 kg), kebak dimasak
- 1/2 tuwung (120 ml) madu
- 1/2 tuwung (120 mL) gula coklat abang
- 2 teaspoons (10 ml) jus lemon
- 1 sendok teh (5 ml) kayu legi
- 1 teaspoons (5 ml) cloves lemah
Cara Nggawe
- Sijine ham ing spit rotisserie lan panggonan ing panggangan liwat medium kanggo kurang panas. Masak kanggo kira-kira 13 menit saben pound utawa kira-kira 1 jam kanggo ham 5-pound.
- Sauntara kuwi madu, jus lemon, kayu manis, lan cengkeh. Nalika suhu internal tekan kira-kira 150 F (65 C), wiwit nyampur campuran madu ing permukaan ham. Sawise wis dilapisi kanthi apik, wiwit sprinkling gula liwat ham. Sampeyan pengin njaluk lapisan sing luwih apik. Tutup tutup lan terus panggang nganti gula wis wiwit dadi coklat lan sampeyan ora bisa ndeleng kristal gula maneh.
- Mateni panas, nanging ninggalake rotisserie sing mlaku nganti 10 menit kanggo ngidini gula disetel. Kasebut kanthi teliti, mbusak Ham saka grill lan rotisserie. Ngukir lan ngawula.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 756 |
| Lemak total | 31 g |
| Saturated Fat | 9 g |
| Lemak ora jenuh | 14 g |
| Kolesterol | 249 mg |
| Sodium | 4,412 mg |
| Karbohidrat | 49 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 68 g |