Cherries nambahake werna lan rasa sing luwih enak kanggo jeruk rempah-rempah iki.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 kilogram toksik
- 1/4 tuwung uyah pickling
- 4 cangkir banyu
- 2 cangkir gula granulated
- 1 cangkir cuka putih
- 1 sendok teh kayu legi rusak
- 1 1/2 sendok teh cloves kabeh
- 1/2 linglang, irisan tipis
- 5
- maraschino cherries , halved, opsional
Cara Nggawe
- Motong bagian ijo lan jambon sing peteng saka kulit rahang. Cut rind ing 1-inch kubus lan ngukur 7 cangkir.
- Sijine kulit tembikai ing wadhah gedhe kanthi uyah lan banyu pickling. Nambah banyu liyane, kanggo nutupi rinds, yen perlu. Rendhem sewengi.
- Ngemil lan mbilas kulit tembikar. Tutup kulit kanthi banyu kadhemen ing panci gedhe; cook nganti tender.
- Sauntara, ing sajian 6 utawa 8 kuartal nonreaktif utawa oven Walanda, gabungke gula, cuka, kayu manis, cloves, lan 1 cangkir banyu. Simmer dicampur 10 menit. Tegangan, mbuang padhang, lan nambah tlap banyu ireng, irisan lemon, lan ceri maraschino, yen nggunakake. Simmer dicampur nganti kulit tembus wis tembus.
- Isi endhas setengah-pint panas karo campuran gula lan sirup semangka, ninggalke headspace 1/2 inci. Ngatur lids. Proses ngolah banyu ing banyu kanggo 5 menit.
Tuku Setengah Pint Canning Jars saka Amazon
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 194 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 2,835 mg |
| Karbohidrat | 49 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |