Nambahake tomat pepe kanggo resep hummus gawean nambahake tekstur lan werna lan akeh rasa. Nggawe hummus kanthi gampang banget - mung mbuwang kabeh ing blender utawa prosesor pangan, lan proses nganti mulus.
Hummus yaiku panganan vegetarian, vegetarian, lan tanpa gluten.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 15 ons bisa kacang kiwi, lemes (kacang-kacangan garbanzo)
- 1/4 cangkir lenga zaitun
- 1/4 tuwung
- tomat pepe (ing lenga utawa rehydrated)
- 2 tbsp. jus lemon
- 3 cengkeh bawang putih
- 1/2 sendhok teh. paprika
- 2 tbsp. banyu
- 1/4 sendhok teh. uyah
Cara Nggawe
- Proses kabeh bahan ing prosesor pangan utawa blender nganti halus, nambahake cairan luwih yen perlu. Mekaten! Seneng hummus gaweyanmu.
- Yen sampeyan luwih milih, sampeyan uga bisa nambah tomat sing pepek, lan proses hummus nganti tomat dicelupake sacoro apik tinimbang rampung alus. Iki bakal menehi hummus sampeyan tèker ekstra yen sampeyan seneng.
- Yen blender ora cukup kuwat kanggo nangani tomat sing pepadhang, sampeyan kudu menehi cendhela sing cepet.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 283 |
| Lemak total | 12 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 209 mg |
| Karbohidrat | 36 g |
| Serat Pemakanan | 7 g |
| Protein | 11 g |