Resep udang goreng pedas yaiku sajian panganan sing gampang, nanging nyengsemake. Sawetara sasi ing marinade pedhes, lan udan iki siap kanggo geni. Resep kasebut nyebutake udhara udhara kanggo rasa ekstra, nanging udan panggang bisa uga ditrapake kanthi kupas.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 tuwung lenga zaitun
- 2 sendok teh saus panas Louisiana
- 1/2 bungkus parsley Italia (dicincang)
- 2 cengkeh bawang putih (minced fine)
- 1 linglang (jus)
- 1 sendok makan kecap
- 1/2 sendhok teh cayenne mrico
- 1 sendok teh uyah
- 1 sendok teh mrico ireng lemah
- 2 kg udan gedhe (deveined, nanging ora mati, didol minangka "siap kanggo kulit")
Cara Nggawe
Ing mangkuk campuran, klumpukake lenga zaitun, saos panas, parsley, bawang putih, jus lemon, kecap, cayenne, uyah, lan mrica ireng. Selehake udhara ing tas plastik gedhe-dhuwur, lan tuangake marinade. Mangkel lan refrigerate nganti 2 jam. Nyuda udan lan ngiridake marinade kasebut. Sijine udan ing sulingan pring. Preheat grill ing medium panas. Udhara udan kanggo udakawis 3 menit saben sisih, utawa nganti masak.
Ngawula panas, anget, utawa kadhemen.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 371 |
| Lemak total | 20 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 13 g |
| Kolesterol | 302 mg |
| Sodium | 961 mg |
| Karbohidrat | 12 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 37 g |