Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 kg / 900 g daging sapi utawa daging pilihan, dipotong dadi 1 1/2 inci kubik
- 1/2 tuwung / 120 mL yogurt kosong
- 1/4 cup / 60 mL papaya seger, minced
- 4 cloves papak, minced
- 1 tablespoon / 15 ml jus jeruk
- 1 tablespoon / 15 ml minyak nabati
- 2 teaspoons / 10 mL cumin
- 1 sendok teh / 5 mL jahe seger, grated
- 1 1/2 sendok teh / 7,5 mL uyah
- 1/2 sendok teh / 2,5 ml bubuk bawang
- 2 cabe gedhe, dideleh lan minced
- 4-5 abu-abu logam gedhe
Cara Nggawe
1. Ing mangkuk gedhe gabungke yoghurt, papaya, bawang putih, jus jeruk, jahe, cumin, bubuk bawang bombay, uyah, lan cabe minced. Aku nemokake sing nggunakake grater zest iku cara paling gampang kanggo menehi cara kanggo menehi hasil karo jahe. Cukup ngetokake kulit njaba lan parut daginge jahe. Tambahake meat dicub kanggo campuran lan jas uga. Mangkel tutup nganggo bungkus plastik lan pungkasi ing kulkas. Marinate daging kanggo 4-12 jam.
2. Preheat grill kanggo medium panas dhuwur. Sadurunge nempelake kebab menyang grill, minyak grates panggangan. Apa iki nganggo sepatu sing dawa, bantalan kertas lempitan, lan lenga. Aku nyaranake nggunakake lenga titik kumelun dhuwur kaya grapeseed utawa minyak alpukat.
3. Mbusak daging saka kulkas lan kawat benih menyang skewers. Gumantung ing dawa skewer, rencana ing antarane 5-8 bêsik saben wiji. Aja gawe susuh sing overcrows lan priksa manawa ana cukup ruangan ing sisih ndhuwur lan ngisor.
4. Nyelehake kebab roti menyang panggangan lan masak nganti 10-12 menit, puteran sok-sok. Sawise masak, dibungkus saka panas lan sajujure nyedhiyakake bumbu panas panggang roti lan bumbu ala Asia Kidul.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 446 |
| Lemak total | 21 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 9 g |
| Kolesterol | 137 mg |
| Sodium | 854 mg |
| Karbohidrat | 13 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 50 g |