Resep mustard aioli iki bisa digunakake ing kabeh saka sayuran kukus lan pitik panggang kanggo steak panggang sing kandel. Babagan liyane babagan resep resep sosis iki, mung butuh sawetara menit kanggo nggawe. Sampeyan uga bisa dicocogake karo selera karo macem-macem jamu lan rempah-rempah.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 cup mayonnaise
- 1 bawang cengkeh (digodhog lan sacoro apik)
- 1 sendok teh
- tarragon (sacoro apik disigar)
- 2 tablespoons
- Dijon mustard
- uyah kanggo rasa
- ireng mrico kanggo rasa
Cara Nggawe
1. Gabungke kabeh bahan ing mangkuk medium lan aduk kanthi becik.
2. Wektu kanggo rasa karo uyah lan mrico. Tutup lan refrigerate kanggo 1 jam kanggo campuran rasa, utawa nganti rong dina.
3. Ngawasi chilled aioli.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 98 |
| Lemak total | 8 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 5 mg |
| Sodium | 137 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |