Nalika tiba musim gugur lan wong-wong nemu ngombe mangsa perayaan, akeh wong nggoleki Labini Martini . Punika introduksi sampeyan menyang ngombe waluh dhuwur sing cukup menarik. Minangka bagéan paling apik resep iki yaiku yen sampeyan ora perlu mburu liqueur waluh - a puree labu cilik bakal menehi sampeyan kabeh roso sing sampeyan perlu.
Soko sing ora ditemokake ing akeh koktail sing dikombinasi karo waluh yaiku jahe lan saestu becik karo waluh seger. Rasa loro kasebut minangka pelengkap alami lan vodka iki becik lan pedhes. Vodka jahe nyekel atimu lan nyawiji karo rasa rumit, dadi dadi mixer gedhe.
Siji bab sing sampeyan seneng nambah kanggo resep iki minangka tutup ndhuwur jahe jahe kayata Vernor. Iku pancene ora perlu, nanging tambah apik yen sampeyan pengin nambah sentuhan manis.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 ons jahe vodka
- 1/2 ons jus jeruk
- 1 ons
- waluh puree
- Santun madu (bagian sing madu lan banyu sing padha)
Cara Nggawe
- Gabungke bahan ing shaker koktail sing diisi es.
- Gegerake semangat .
- Galur liwat es seger menyang kaca collins .
- Garnish karo irisan jahe sing dawa.
Resep duweni: SKYY Vodka
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 170 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 3 mg |
| Karbohidrat | 12 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 1 g |