Apa cara sing luwih apik kanggo miwiti dina tinimbang karo salah sijine muffins pisang, rasa beracun iki? Digawe karo pecel utawa walnut sing disigar, padha sampurna kanggo nedha isuk, cemilan sing cepet utawa kapan wae sampeyan seneng nambani manis. Padha gampang kanggo nggawe lan kegiatan masak sing nyenengake karo bocah cilik, lan beku kanthi apik.
Resep Muffin Sedap
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 cup butter, suhu kamar
- 1 tuwung gula granulated
- 2 endhog gedhe
- 2 pisang gedhe, mateng, mashed
- 1 sendok teh vanilla ekstrak
- 2 cangkir
- glepung kabeh-tujuan
- 1 sendok teh uyah
- 1 sendok teh bubuk manggang
- 1/2 sendok teh baking soda
- 1 tuwung utawa susu asem
- buttermilk
- 1/2 tuang disemprotake pecan utawa walnuts, opsional
Cara Nggawe
- Panaskan oven nganti 400 ° F. Gula lan glepung 12 muffin cangkir utawa garis nganggo kertas muffin liners.
- Mentega krim lan gula kanthi mixer kanthi tangan nganti cahya lan alus. Ngalahake ing endhog, siji ing sawetoro wektu, ngalahake saben tambahan. Tambahake bananas lan vanila lan beat nganti alus.
- Nyampur bebarengan glepung, uyah, bubuk manggang, lan baking soda.
- Gosok campuran glepung menyang campuran mentega, bolak-balik karo susu sing asem utawa buttermilk. Nglakoake nganti bahan-bahan garing wis dilumuri; alon-alon gandhewo ing pecans disigar utawa walnuts.
- Sendok adonan menyang muffin muffin utawa lenga sing disiapake, ngisi babagan tow-thirds lengkap. Panggang kanggo bab 15 nganti 18 menit, utawa nganti tops entheng browned.
- Kelangan muffin ing panci ing rak sajrone sawetara menit; nguripake metu menyang rak kanggo kelangan maneh.
- Ngawula panas utawa ing suhu kamar.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 173 |
| Lemak total | 10 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 65 mg |
| Sodium | 175 mg |
| Karbohidrat | 19 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 3 g |