Resep mousse kopi iki minangka panganan cemara sing enom sing sampurna kanggo akhire nedha bengi lilin kanggo loro. Iku apik kanggo loro penyayang cokelat lan sing ora seneng banget, amarga bisa disajikake karo saus coklat utawa diwenehi piyambak ing kabeh kamulyan warung.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir nguap susu
- 2/3 tuwung cangkir sing kuwat
- 2/3 cup gula pasir
- 3 yolks endhog
- 1 envelope gelatin unflavored, softened ing 3 tablespoons banyu kadhemen
- 1 setengah cangkir krim abot
Cara Nggawe
Ing saucepan medium, gabungke susu lan kopi sing nguap; Masak liwat panas sing kurang, aduk sok-sok, nganti mung diwiwiti steaming. Ing mangkuk kapisah, sambelake yolks endhog lan gula abang.
Tambah setengah tuwung susu panas menyang dicampur endhog, whisking terus nganti campuran wis digabungake. Tambahake campuran susu endhog kang endhog ing susu panas ing saucepan lan sajrone masak panas, aduk terus, nganti dicampurake nganti 165 derajat ing thermometer gula digital.
Buang saka panas lan aduk ing gelatin sing alus. Cepet custard warung sak tenane.
Ngalahake krim 1 1/2 krim ing mangkuk nganti wangun puncak kaku. Sak tenane nglakoake ½ tuwung krim ngalahake menyang custard sing digodhog, banjur alon-alon melu ing krim sing isih ana. Mousse kopi siap nalika jus dimasak kanthi saksama ing krim sing dikempel, lan ora ana pertunjukan. Sijine mousse chilled.
Resep mousse coffe iki ndadekake 8 servings.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 244 |
| Lemak total | 12 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 113 mg |
| Sodium | 111 mg |
| Karbohidrat | 25 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 10 g |