Diamond Martini minangka variasi Vodka Martini sing apik (lan prasaja banget). Bentenane antarane loro kasebut yaiku ing Diamond ing vodka wis diiseni dening nempatake ing freezer. Aja kuwatir, omben - omben ora bakal beku . Uga, manawa nggunakake kaca koktail beku, njupuk metu saka mesin beku sadurungé nginum.
Siji tip liyane kanggo martini iki (lan martini apa wae kanggo perkara iki) yaiku nggunakake roh sing paling apik sing bisa sampeyan raup. Coklat iki mung gumantung ing omben-omben lan tanpa woh-wohan utawa bahan liyane, ora ana rasa masking spiritualitas sing kurang.
- 10 Paling Popular Merek Vodka Premium
- 10 Mewah Vodkas Sampeyan Apa Ngerti
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Dash of
- garing vermouth (premium)
- 2 1/2 ons
- vodka (premium, beku)
- Garnish: 1
- lemon twist
Cara Nggawe
- Jisim kaca koktail .
- Tuang vermouth lan vodka garing menyang kaca.
- Putarake lilin ing ngombe.
- Muter irisan linglang ing pinggir gelas lan salah sijine gulung menyang kaca kasebut utawa dibuang.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 171 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 825 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |