Oregano, bawang, lan tomat aroma sajian ayam sing cepet lan gampang. Nelpon pitik karo pasta utawa beras kanggo meal saben dinane. Gunakake tomat seger utawa tomat kaleng berkualitas apik ing resep iki.
Gunakake pitik, ndhuwur sikil pitik, pupu, utawa domba pitik ing resep iki. Ana resep-resep liyane yen sampeyan seneng boneless pitik .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 nganti 3 1/2 kilogram daging babi
- 3 nganti 4 sendok teh minyak sayur
- 1/2 cangkir disigar bawang
- 1 clove papak, minced
- 2 tomat seger, diced, utawa 1 bisa (14,5 ons) kualitas apik diced tomat
- 1 can (4 ons) irisan jamur irisan
- 1 sendok teh uyah halal
- 1/4 sendok teh mrico ireng anyar
- 1 sendok teh pepe oregano crumbled, utawa 1 tablespoon oregano seger disigar
- 1 tablespoon parsley seger disigar, opsional
Cara Nggawe
- Minyak lenga ing saus sithik utawa jero Walanda; nambah potong pitik lan coklat ing medium panas.
- Tambah bawang lan bawang putih ing endhog pitik banjur masak nganti 3 menit. Tambah tomat, jamur, uyah kosher, mrico, lan oregano.
- Tutup lan cook liwat kurang panas kanggo 30 kanggo 40 menit, utawa nganti pitik sing tender lan sak tenane masak. Kanggo nguji pitik kanggo doneness, masang thermometer cepet-maca menyang bagean paling dawa saka daging. Sampeyan kudu ndhaftar paling sethithik 165 ° F.
- Aturake ayam ing sajian saos karo saus. Sprinkle karo parsley seger disigar, yen pengin.
Variasi
- Nambah 1/2 mrico lombok cincang bebarengan karo bawang.
- Gunakake jamur seger ing panggonan sing dikemas kaleng. Saute karo bawang.
- Tambahake babagan 1/4 gelas anggur abang garing lan teluk karo tomat kanggo sajian gaya cacciatore .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1052 |
| Lemak total | 62 g |
| Saturated Fat | 15 g |
| Lemak ora jenuh | 28 g |
| Kolesterol | 308 mg |
| Sodium | 944 mg |
| Karbohidrat | 19 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 101 g |