Frosting Royal yaiku pilihan kanggo kabeh saka dekorasi rumah gingerbread menyang cookie gula. Resep iki kasebut kanggo bubuk meringue ing panggonan putih endhog. Sampeyan bisa nemokake bubuk meringue ing toko kerajinan (kayata Michaels), toko gourmet lan toko dekorasi cake khusus.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 cangkir gula powdered
- 3 tbsp bubuk meringue
- 1 / 4-1 / 2 banyu tuwung (anget)
Cara Nggawe
- Ngalahake bubuk gula lan bubuk meringue bebarengan karo mixer listrik.
- Beat ing 1/4 saka banyu anget. Yen icing ora cukup alus, tambah banyu tambahan, siji sendhok sajrone nganti tekan konsistensi sing dikarepake.
Wigati: Kanggo omah dekorasi gingerbread , icing kudu dadi konsistensi pasta gigi. Kanggo cookie dekorasi, sampeyan bakal pengin icing rada tipis.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 103 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Karbohidrat | 27 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |