Sosis kapur ayam iki minangka saus sisih sing apik kanggo nyelupake kabeh saka kebabs daging babi lan pitik, nganti topeng fajitas. Iki uga ndadekake marinade enak kanggo jenis daging. Pilihan iku kabeh sampeyan.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 ijo cilik
- serrano chiles (didelehake lan sacoro apik)
- 1/2 tuwung jus jeruk (seger)
- 2 sendok teh jeruk
- zest (zest 2 limes)
- 1/3 cup / 80 mL ayam jajan
- 1/4 cup / 60 mL cilantro (katumbah)
- 2-3 cloves papak (peeled lan quartered)
- 1 sendok teh gula
- 1 sendok teh uyah
- jiwit saka mrica ireng
Cara Nggawe
- Sijine kabeh bahan menyang blender prosesor pangan. Campuran campuran uga.
- Gawe saos karo simmer liwat medium-dhuwur panas 1-2 menit. Ngurangi panas kanggo kurang lan supaya simmer luwih saka 5 menit. Ngadamel sok-sok. Buang saka panas lan biasane kelangan 5-10 menit sadurunge ngobrol.
- Yen digunakake minangka marinade, tindakake pituduh ing ndhuwur nanging supaya sauce kelangan kanggo 30 menit sadurunge nggunakake. Daging sapi marinade kanggo 6-12 jam, pitik lan daging babi kanggo 4-6 jam, iwak, panganan laut, lan sayuran nganti 30 menit.
- Gawe sauce iki ing wayah wektune lan simpen ing wadhah sing nyenyet ing kulkas nganti sethithik minggu sawise persiapan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 45 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 27 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |