Nggawe chai mentah bakal nggawa sampeyan blender kanthi rutin. Kombinasi jahe, rempah-rempah lan susu sing sugih kaya nguyuh, nglegakake lan nilarake kesan sing bisa ditemokake. Yen sampeyan ora duwe rempah-rempah wutuh, sampeyan bisa kanthi gampang ngganti rempah-rempah lemah, senadyan bisa ngombe minuman sing luwih cepet. Sampeyan bisa uga pengin rendhem kacang sadurunge .
Resep teh chai india iki yaiku tanpa kafein, vegan , lan cocok kanggo diet panganan mentah .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 cangkir banyu
- 1 1/2 gelas walnuts, almonds utawa kacang liyane
- 4 kayu legi utawa 1 sendok teh kayu manis
- 2 tablespoons podsom kapulaga hijau utawa 1 kapulen kardinal
- 1/2 sendok teh cloves utawa 1/4 cloves lemah sendhok teh
- 1/4 sendok teh peppercorns kabeh utawa jiwit mrico lemah seger
- 1/2 cangkir ngiris
- 1/4 tuwung
- madu agave kanggo rasa
Cara Nggawe
Selehake kabeh úa kajaba madu agave ing blender lan adhog ing kacepetan dhuwur nganti 30 nganti 40 detik utawa nganti kacang-kacangan wis rampung. Tuang campuran kasebut liwat strainer bolong utawa cheesecloth.
Ngilangke blender lan tuangake susu kacang buncis bali menyang endhoge. Nambahake madu agave, nyampur sajrone detik, ngrasakake lan nyetel samubarang rasa utawa nresep manawa dikepengini.
Enjoy your raw chay latte!
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 323 |
| Lemak total | 30 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 9 mg |
| Karbohidrat | 14 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 8 g |