Kue tanggal iki digawe kanthi ngisi tanggal masak sing enak lan topping krim sing dikocok. Yen sampeyan ora ngurus kue kismis, coba kue tanggal sing apik banget iki.
Gunakake pastry pemproses pangan pokok, kobong beku utawa beku kenthel panggang, utawa kerak krupuk graham uga bisa digunakake.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 pon tanggal (pitted)
- 1 liter susu
- Gula 1/2 cup
- 1/8 sendok teh uyah
- 1 liter gandum
- 1 endhog gedhe (uga diantemi)
- 1 cangkang kue 9-inch (panggang)
- Kanggo Topping:
- 1 cup cream whipping
- 2 sendok teh gula bubuk (sifted)
- 1/2 sendok teh vanilla
Cara Nggawe
- Cut tanggal menyang kwartal.
- Nransfer tanggal potong menyang panci medium. Tutup tanggal karo banyu lan tempelake ing panas.
- Gendhut menyang godhok, ngurangi panas supaya kurang, lan nutupi telusur. Cepet nganti tanggal sing apik banget.
- Ing mangkuk, gabungke susu, gula, uyah, lan glepung; nambah nganti saiki banjur tambah endhog sing diantemi.
- Masak dicampur nganti thickened, aduk terus. Copot saka panas lan disetel ing rak supaya bisa rampung seger.
- Tuangake adonan kenthel menyang kothak jajanan bakar. Yen diisi tegese, nutupi krim sing dikempel.
Whipped Cream Topping:
Ing mangkuk campuran karo mixer listrik, ngalahake krim whipping nganti alus. Ngalahake gula lan vanili lan ngetok nganti terus kaku. Nyebar liwat ngisi kue sing adhem.
Sampeyan uga bisa Kaya
Tanggal Bar Diisi kanthi Kue Jangkung
Tanggal Squares karo Oat Crust
Tanggal Cookie Kue Coklat dengan Sereal Rice dan Kelapa
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 469 |
| Lemak total | 20 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 122 mg |
| Sodium | 338 mg |
| Karbohidrat | 64 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 10 g |