Iki ngandhut campuran buah-buahan fruity gelatin sing njupuk jeneng saka permen nyimpen-tuku, asring didol ing bioskop. Begjanipun, versi iki ngasilake permen sing luwih gampang ing karya dental. Sampeyan bisa sulih purees buah liyane - kayata raspberry utawa blackberry - kanggo puree stroberi.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 ons gelatin sing ora ditenun
- 1 cup gula
- 2 1/2 cangkir strawberry puree (strained)
- 1/2 cup granulated (utawa gula superfine kanggo jas; luwih utawa kurang minangka needed)
Cara Nggawe
1. Siapake telusur kothak 6-inch kanthi nyedhot banyu kanthi entheng, lan wetting piso utawa potong cookie.
2. Nggawe gelatin lan gula ing panci sing medium, banjur tambahake banyu empedu lan 2/3 banyu cangkir.
3. Nggawe ing panas nganti gula lan gelatin dibubarake.
4. Bawa menyang godhok, banjur tutup lan godhok nganti 5 menit.
5. Lebokke menyang pan sing disiapake lan ngidini nyetel kanthi lengkap.
6. Sawise ngeset, copot metu kothak ing kertas.
Cut menyang kotak utawa manéka kanthi alat sing disiapake, lembab sing dipilih.
7. Muter gula ing granulated utawa superfine gula.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 48 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 2 g |