Bread spoon iki gampang digawe karo cornmeal, susu, lan endhog. Bread sendok dihidang saka sajian manggang kanthi sendok.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tuwung cornmeal (putih)
- 2 cangkir banyu
- 1 sendok teh uyah
- 1 tuwung susu (kadhemen)
- 2 endhog gedhe (uga diantemi)
- 2 sendok makan mentega
Cara Nggawe
1. Ing saucepan gedhe, gabungke cornmeal kanthi 2 gelas banyu; nambah 1 sendok teh uyah.
2. Nggawa campuran menyang godhok banjur ngetokake panas; cook, aduk terus, nganti 5 menit.
3. Campuran bakal banget kaku. Buang saka panas lan alon aduk ing 1 tuwung susu kadhemen.
4. Nglakoake endhog lan mentega sing dicampur.
5. Preheat oven nganti 400 ° panas lan panas 1 1/2 kanggo 2-quart baking dish utawa 8-inch baking square dish.
6. Tuangi adonan kanthi becik ing sajian panas; panggang nganti kira-kira 40 menit, utawa nganti tenan ing tengah lan apik browned.
7. Sajroning panas, langsung saka sajian manggang. Jumlah iki nyedhiyakake 4 nganti 6 porsi cilik; Kanggo luwih, pindhah resep.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 239 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 232 mg |
| Sodium | 126 mg |
| Karbohidrat | 28 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 12 g |