Shashlik yaiku jinis kebab Turki / Rusian. Daging lambang sing disemprotake, disuguhake nganti sempurno, dikombinasikake karo sayuran panggang sing nggawe panganan sing paling apik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 pitu domba ditabuh kabeh lemak, lan dipotong dadi 2 "kubus (kaki utawa pundhak kambing )
- 1/2 cangkir jus lemon
- 1/2 tuwung lenga zaitun
- 1 sendok teh mrico ireng
- 1 sendok teh uyah
- 1/4 sendok teh mrico abang
- 2 medium bawang, kacithak dadi wolung
- 1 liter tomat cherry
- 2 mrica ijo gedhe, dipotong dadi potong 1 inci
Cara Nggawe
- Ing mangkuk, gabungke domba, minyak zaitun, jus lemon , lada, uyah lan mrica abang. Allow marinate paling ora 2 nganti 3 jam sadurunge masak.
- Panggonan daging sapi sing diasinake ing daging babi (kira-kira 6 cangkir saben daging babi). Dadi manawa kanggo ngaplikake lilin cahya saka lenga ing tusuk sadurunge ngulungake daging.
- Ganti sayuran ing tlapuk sing béda-béda, jenis sayur-sayuran sing bolak-balik. Daging lan sayuran digodhog ing daging suling amarga daging bakal luwih suwe kanggo panggangan.
- Cook lamb shashlik skewers ing panggangan utawa ing broiler kanggo 10 kanggo 12 menit, utawa nganti doneness dikarepake. Nguripake kanggo njaga malah masak.
- Goreng sayur panggang kanggo 5 menit suwene panggangan. Nguripake. Sayuran kudu asri, durung tender. Ati-ati ora kanggo overcook.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 602 |
| Lemak total | 49 g |
| Saturated Fat | 13 g |
| Lemak ora jenuh | 29 g |
| Kolesterol | 106 mg |
| Sodium | 93 mg |
| Karbohidrat | 12 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 29 g |