Kue tenda pasir karo kayu manis, almond, vanila, endhog, mentega, gula, lan bahan liyane. Aku digunakake pecans kanggo dekorasi tith pasir digambar.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 cup butter (softened)
- 1 tuwung gula granulated
- 2 endhog gedhe (dipisahake)
- 1 sendok susu susu
- 1 sendok teh vanilla ekstrak
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1 sendok teh bubuk manggang
- 1 1/2 cangkir
- tepung serbaguna (6 3/4 ons )
- 15 almond unblanched (pamisah, utawa 30 pecan halves)
- Kanggo gula kayu manis:
- 2 tablespoons gula granulated
- 1/2 sendok teh dhasar kayu legi
Cara Nggawe
Mentega krim lan gula 1 gelas. Tambahake yolks endhog, susu lan rasa lan ngalahake nganti cahya. Tambah bahan garing sing diayahi lan aduk kanthi becik. Cukup adonan nganti paling sethithik 3 jam.
Kalorake oven nganti 375 ° F (190 ° C / Gas 5). Garis sheet baking kanthi kertas parchment utawa semprotan karo baking spray.
Ing lumahing lemah, gulungake adonan ing antarane 1/8 nganti 1/4-inch. Cut karo pemotong cookie.
Rampung nransfer potongan-potongan menyang sheet baking; sijine almond pamisah utawa pecan setengah ing saben cookie.
Ing mangkuk cilik, gabungke 2 sendok teh gula granulated nganggo kayu manis.
Sikat kue-kue ing ndhuwur karo putih endhog sing ora kasepen, banjur sprinkle entheng nganggo campuran gula kayu manis.
Panggang cookie nganti 8 menit. Ndadekake babagan 30 cookie.
Sampeyan uga bisa Kaya
Kue Teh Mentega dengan Coklat Gula
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 471 |
| Lemak total | 44 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 24 g |
| Kolesterol | 38 mg |
| Sodium | 118 mg |
| Karbohidrat | 19 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 7 g |