Cookie iki gampang banget kanggo nggawe bahan dhasar pantry. Kacang pucung kasebut menehi rasa rasa eggnog, lan pérangan pecan dianggo apik.
Aku nggawe cookie sing digambar karo lenga canola, nanging lenga-lombok sing resik bakal becik. Kanggo cookie ngicipi sing sugih, mentega sing disigar bisa diganti.
Deloken sisan
Gula Coklat Brown Sugar Sour Cream
Cookie Eggnog
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 1/2 cangkir tepung serbaguna, 11 1/4 ons
- 1 1/2 sendok teh baking powder
- 3/4 séndok garam
- 3/4 sendok teh kacang tanah
- 3/4 cup oil vegetable (rasa netral, kayata canola, minyak jagung, utawa safflower)
- 1 tuwung gula granulated
- 2 endhog gedhe
- 1 sendok teh vanilla ekstrak
- 36 pecan halves
Cara Nggawe
- Kalorake oven nganti 375 F (190 C / Gas 5). Garis sheet baking karo kertas parchment utawa mateng silikon, utawa gajih entheng.
- Ing mangkok medium gabungke glepung, bubuk manggang, uyah, lan pala.
- Ngombol bebarengan minyak sayur lan gula. Tambah endhog siji ing wektu, ngantem sakwise tambahan. Tambah extract vanilla.
- Tambahake campuran terigu menyang campuran gula kabeh bebarengan; nglakoake nganti digabungake.
- Nyelehake kanthi teaspoons menyang lembar cookie sing disiapake. Cepet pencet setengah pecan menyang ndhuwur saben cookie.
- Panggang ing preheated oven kanggo 10 nganti 12 menit, utawa nganti cookie entheng browned sak sudhut.
- Supaya kadhemen kira-kira 2 nganti 3 menit ing lembar manggang. Copot saka lembar baking menyang rak kawat kanggo ngombe kanthi lengkap.
- Nggawe babagan 36 cookie.
Sampeyan uga bisa Kaya
Soft Sugar Cookies with Sour Cream
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 862 |
| Lemak total | 85 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 49 g |
| Kolesterol | 25 mg |
| Sodium | 155 mg |
| Karbohidrat | 26 g |
| Serat Pemakanan | 11 g |
| Protein | 12 g |