Nedhaake quiche iki kanthi sup utawa salad sing dibuwang kanggo nedha awan khusus.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Pastry kanggo pai 9-inch, tanpa unbaked
- 1 bisa (16 ons) salmon
- 1 sendok makan jus lemon
- 1 bawang, minced
- 2 sendok makan mentega
- 2 tablespoons disigar parsley seger
- 6 endhog, diantemi
- 1 1/2 cangkir susu
- 1 sendok teh uyah sing migunani
- Dash pepper, putih utawa ireng
Cara Nggawe
- Panggang kulit ing oven 450 F nganti 5 menit. Ngurangi suhu sing panas nganti 350 F.
- Geser cairan salmon menyang cangkir lan disisihake. Nyelehake salmon ing mangkuk lan ajurake balung lan kulit; flake salmon.
- Nambahake salmon menyang jajanan digawe adhem banjur sprinkle jus lemon.
- Ing wêdakakêna liwat medium panas, nyawiji mentega. Masak bawang bombay nganti translucent. Sendok bawang ing salmon lan sprinkle karo peterseli.
- Ing mangkuk mangkuk cairan salmon karo endhog, susu, lan uyah lan mrico sing migunani; pour salmon.
- Panggang quiche ing 350 F kanggo 45 nganti 50 menit, utawa nganti tenan. Ngawasi quiche salmon iki panas.
Nglayani 6.
Sampeyan uga bisa Kaya
Salmon Divan karo Broccoli lan Parmesan Keju
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 537 |
| Lemak total | 35 g |
| Saturated Fat | 9 g |
| Lemak ora jenuh | 10 g |
| Kolesterol | 275 mg |
| Sodium | 644 mg |
| Karbohidrat | 25 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 30 g |