Recipe Salmon cepet lan gampang iki diwenehake kanthi gabungan rasa enak lemon lan thyme. Yen sampeyan kepekso, sampeyan bisa nggunakake tanduran seger tinimbang garing. Resep iki kerep digunakake ing filet salmon lan steak salmon.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 6-ons / 170 ml salmon fillets
- 1/4 cup / 60 ml jus lemon
- 2 tablespoons / 30 mL zaitun utawa lenga alpukat
- 1 tablespoon / 15 mL lemon zest
- 1 1/2 sendok teh / 7.25 mL godhong seger seger, disigar cilik
- 1-2 cloves papak, minced
- 1 sendok teh / 5 mL uyah segara
Cara Nggawe
1. Gabungke jus lemon , zest, minyak, thyme lan papak ing tas resealable sing gedhe. Nambah salmon lan ngowahi jas. Tas segel lan refrigerate nganti 30 menit nganti 1 jam.
2. Preheat grill kanggo medium panas dhuwur. Tengen sadurunge nempatake salmon ing panggangan, lenga grates gulungan kanthi nggunakake tongkat gedhe, handuk kertas lempitan lan lenga. Nggawe sawetara pass tengen grates. Iki bakal mbantu iwak saka nempel lan pecah.
3.Remove salmon saka tas lan Panggonan ing panggangan panas. Sikat salmon karo marinade saka tas ziptop. Panggangan salmon kanggo bab 4 nganti 6 menit saben sisih. Dibusak saka panas yen suhu internal iwak tekan 145 derajat F. Salmon kudu werna lan flake kanthi gampang liwat bagian paling tebal. Menehi karo sisih favorit.
Minuman Saran? : Ngerteni Apa Minuman Pair Inggih karo Dill lan Lemon Salmon? .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 406 |
| Lemak total | 20 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 114 mg |
| Sodium | 689 mg |
| Karbohidrat | 14 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 43 g |