Saos putih dhasar iki, utawa Bechamel, minangka basa sing apik kanggo saus casserole, saos, utawa keju, lan saos banget kanggo nggoreng sayuran kukus utawa didhewek.
Padhangake sauce kanthi nggunakake setengah stok pitik utawa stock sayuran utawa gawe kaya karo setengah-setengah-setengah utawa sekitar 1/2 cangkir krim kanthi susu.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok makan mentega
- 2 sendok glepung
- 1 liter susu
- uyah kanggo rasa
- ireng mrico kanggo rasa (utawa mrica putih)
Cara Nggawe
- Melu butter ing saucepan liwat kurang panas; aduk ing glepung. Whisk terus lan cook kanggo babagan 2 menit. Aja coklat.
- Mbenerake adonan ing susu lan terus diolah nganggo panas sing kurang, terus diaduk, nganti sauce mulai ningkat. Masak kanggo 1 menit maneh, aduk terus. Mangsa karo uyah lan mrico, kanggo rasa.
- Kanggo saos sing sugih, tambahkan sawetara sendok teh krim abot.
Tip
- Cheddar Sauce - Nambah 1/4 sendok teh sawi bumi bebarengan karo glepung lan nalika sauce wis thickened, nambah babagan 1/2 tuwung saka cheddar keju shredded. Ngawasi sayuran utawa endhog poached.
- Dill Sauce for Fish - Nambah 1 sendok teh godhok dill sing dicincang lan nutmeg grated utawa ground along with the flour.
- Mustard Sauce untuk Ham, Sayuran, utawa Daging sapi - Tambah 2 utawa 3 sendok teh Dijon mustard (utawa mustard padha) menyang saos sadurungé porsi.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 157 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 22 mg |
| Sodium | 330 mg |
| Karbohidrat | 15 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 4 g |