Jajanan jeli sing gampang iki bisa digawe nggunakake jus meh kabeh, anggere wis strained (yen perlu). Coba nggawe macem-macem varieties kanggo ngawula bebarengan. Uga, eksprimen karo manéka warna, lan kanthi nggulungaké jeli ing gula lan nilaraké watu.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 tablespoons gelatin unflavored
- 2/3 tuwung jus woh (strained, your choice)
- 6 sendok gula gula
- 4 sendok teh sirup jagung
- Opsional: pewarna pangan
- Opsional: gula superfine
Cara Nggawe
1. Siapake telusur 6-inch kanthi nyedhot banyu kanthi entheng.
2. Selehake gelatin ing 4 tbsp banyu supaya bisa ngetokake kurang luwih 5 menit.
3. Selehake jus, gula, lan sirup jagung ing saucepan medium liwat panas medium. Nglakoake nganti gula dissolves.
4. Nglakoake gelatin lan terus diaduk nganti gelatin dissolves.
5. Ing titik kasebut, nambah pewarna pangan yen dikarepake.
6. Panggang menyang telusur sing disiapake lan ninggalake nganti rampung.
7. Nalika disetel, metu saka telusur lan Cut kanthi piso cetha utawa potong cookie menyang wangun sing dikarepake.
8. Jellies bisa digulung ing gula superfine, yen pengin, utawa dadi kosong.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 11 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 3 mg |
| Karbohidrat | 2 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |