Uga ana variasi mango saka Orange Julius klasik. Akeh kita duwe kenangan masa kanak-kanak nglangi nikmate halus beku sing enak - omben-omben sing apik banget ing musim panas utawa kapan wae sampeyan duwe hawa nafsu kanggo mocktail sing luwih polos.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tuwung saka seger utawa beku
- jus mangga
- 2 ons
- susu
- 1 sendok teh vanilla ekstrak
- 2 sendok teh gula
- 1 sendok teh
- es krim vanilla
Cara Nggawe
- Sijine kabeh bahan ing blender kanthi 1/2 cangkir es.
- Campuran nganti alus.
- Tuangi karo kacilakan angin topan .
Yen campuran banget kandel, nambah jus utawa banyu luwih. Yen luwih tipis, tambah es utawa es krim maneh.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 339 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 1 mg |
| Sodium | 32 mg |
| Karbohidrat | 68 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 6 g |