Rasa béda saka woh lychee iku bintang saka koktail Red Lotus. Iki minangka minuman campuran sing prasaja sing bisa ditemokake kanthi cepet dadi favorit anyar.
Ing kene, liqueur manis lychee digunakake kanggo ngresik cranberry kasebut. Iku sing narik ati rasa sing apik lan manis banget. Iku uga mung beda karo macem-macem koktail vodka sing paling disenengi, dadi ngombe kanggo ngobati rutinitas.
Aku seneng nghias karo Lotus Merah karo telung klambi lychees sing digelar ing pilihan koktail. Sampeyan uga bisa ngisi lychee kanthi cranberry utawa blueberries (padha karo hiasan eyeball , tanpa 'gore').
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 ons
- vodka
- 1 1/2 ons
- lychee liqueur
- 1 ons
- jus cranberry
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail kanthi es.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca lawas sing kebek ing kebak es.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 256 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Karbohidrat | 23 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |