Lady Blushing minangka koktail woh sing dirancang kanthi becik sing dadi campuran rasa sing apik ing tropis lan katon gampil nalika ditawakake ing kaca sing kaya gula . Iku cocktail gedhe kanggo meh wae kesempatan kalebu udan, Ladies 'wengi metu, lan Pernikahan.
Rasa Lady Blushing yaiku rasa manis, asam, lan pethak. Siji bisa nemokake dhewe ing kaendahan ngombe, nggawe gampang kanggo nggayuh tanda sing "akeh banget" lan dadi enom kaya ngombe.
More Girls 'Night Out Cocktails
- Resep Glamour Girl Martini
- Resep Kue Pramuka Wanita (penembak)
- Resep Kue Sutera
- Resep Kucing X-Rated
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 ons
- vodka
- 1 ons
- PAMA Pomegranate Liqueur
- 1 ons
- jus jeruk jambon
- Garnish:
- lemon wedge
- Garnish: gula kasar kanggo rimming
Cara Nggawe
- Gosok irisan linglang ing pinggir gelas cocktail lan celupake gelas kasebut dadi piring gula kasar. Setel kasebut.
- Tuangake bahan sing isih dadi shaker koktail kanthi es.
- Guncang lan galur menyang kaca sing disiapake.
- Garnish karo irisan lemon.
Resep duweni: PAMA Liqueur
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 547 |
| Lemak total | 31 g |
| Saturated Fat | 11 g |
| Lemak ora jenuh | 13 g |
| Kolesterol | 116 mg |
| Sodium | 86 mg |
| Karbohidrat | 2 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 31 g |