Sejatine indulgent, Dark's Fluffy minangka ngimpi pacangan koktail coklat . Jujur, salah sijine bakal ngurus cangkir coklat saben dina, nanging uga trep.
Koktail ora kabeh coklat lan sejatine campuran campuran krim, Godiva liqueur, lan Smirnoff Fluffed Marshmallow Vodka . Dasar vodka iki nambah corak menarik saka Coklat Martini standar, nggawa ing rasa manis subtle sing ditemokake ing marshmallow.
Siji maneh, aku bakal nambahake minuman iki, yen sampeyan ana ing swasana kaya koktail sing kaya S'mores yaiku kanggo nyopot kaca nganggo criscret graham sing apik, nganggo liqueur minangka basa. Utawa, sampeyan bisa nindakake campuran 1: 1 saka krupuk lan coklat ing rim.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 ons vodka (
- Smirnoff® Marshmallow Vodka )
- 2 lenga coklat liqueur (
- Godiva® Dark Chocolate Liqueur )
- 1 ons
- krim
- Garnish: 3 utawa 4 mini marshmallows
- Garnish: bubuk coklat
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail sing diisi es.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca koktail sing digawe dingin.
- Garnish karo marshmallow lan sprinkle with powdered cocoa.
Resep Masakan: Smirnoff Vodka
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 418 |
| Lemak total | 10 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 32 mg |
| Sodium | 13 mg |
| Karbohidrat | 27 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |