Inspirasi karo Mexican Hot Chocolate, digawe misuwur kanthi film "Chocolat", resep kue cokelat vegan Meksiko iki migunakake loro kayu manis lan cayenne kanggo entuk rasa coklat pedhes. Lan mesthi, minangka resep vegan , kue coklat iki tanpa susu, bebas endhog lan kolesterol.
Resep Kue Vegan
- Chocolate Applesauce Chocolate Vegan
- Kue Nanas Vegan Upside Down
- Kue Wortel Vegan Gula-Gula
- Kue Kacang Sayuran Vegan Chocolate Vegan
- Kue Kuning Vegan Gampang
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 cangkir glepung
- 1 cup gula
- 1/4 cangkir coklat
- 1 sdc baking soda
- 1 1/2 sendok teh kayu manis
- 3/4 sendok teh cayenne mrico
- 1 sendok teh vanilla
- 1 cangkir putih
- 5 tablespoons minyak sayur
- 1 cangkir banyu adhem
- 2 séndok bubuk (gula pasir)
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 350 derajat lan entheng nempel 9 inch cake pan.
- Ing mangkuk gedhe, gabungke glepung, gula, coklat, baking soda, kayu manis lan cayenne. Tambahake vanilla, cuka, lenga lan banyu lan aduk nganti digabungake.
- Tumisake ing telusur roti lan panggang nganti 30 menit, utawa nganti piso dipasang ing tengah metu resik.
- Buang saka oven lan sprinkle karo gula bubuk.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 269 |
| Lemak total | 11 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 370 mg |
| Karbohidrat | 42 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |