Warung Turki biasane diarani manis utawa "pait" (unsweetened) tanpa susu. Uga uga disiapake karo kapulaga lan uga kalebu bahan kaya ekstrak almond, cengkeh , lan vanila. Resep Kopi Spiced Turki iki ngrembaka tradhisi karo macem-macem rempah-rempah pemanasan.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 ons banyu adhem
- 1 podamom sakabehe, utawa kardinal 1/8 sendok teh
- 1 cengkeh, utawa 1/16 cengkeh sendok teh
- 1/2 tongkat
- kayu manis , utawa cangkir kayu manis 1/4 séndok
- 1 drop vanilla pure extract
- 2 sendok teh gula
- 2 teaspoons bubuk (utawa arang banget) lemah kopi
Cara Nggawe
- Ing ibrik 8 ons, gabungke banyu, rempah-rempah lan ekstrak vanili. Nggawe.
- Gawe gula lan warung. Aja nglakoake.
- Nggawa cairan menyang godhok-panas sajrone panas.
- Nalika umpluk munggah menyang gulu ibrik, copot saka panas. Watch kasebut rapet lan ora ngidini kanggo godhok.
- Ngidini busa kanggo dipanggoni.
- Mbalikake pot menyang kompor banjur baleni maneh 4 lan 5 kaping pirang-pirang, nganti umpluk lagi kandheg.
- Distribusi umpluk sing dienggo ing antarane cangkir demitasse .
- Nyedhiyani endhog kopi kanggo dumunung ing wekdal sak menit.
- Tuangkan kopi menyang cangkir, kanthi ati-ati ninggalake latar, rempah-rempah, lan endhog ing pot.
- Mlayu langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 670 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 41 mg |
| Karbohidrat | 45 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 1 g |