Nggawe gula lavender dhewe gampang, sampeyan bisa nemokake sampeyan tansah pengin njaga jar ing tangan. Aku tansah nyimpen sawetara ing lemari kanggo nambah minuman (nyoba ing lemonade utawa teh!) Lan barang panggang. Campuran gula iki digawe saka mung 2 bahan: gula granulated lan lavender garing. Iku mung sawetara menit kanggo nggawe, lan sampeyan bakal diganjar karo gula apik banget karo rasa lavender cahya.
Aku ora nyaranake nggunakake gula lavender ing sembarang resep permen sing ngidini nggodhog sirup gula amarga bit lavender ing gula bisa nyebabake gula kasebut bakal dadi kristal . Nanging, bisa digunakake ing resep-resep Candy liyane, endi gula ora digodhog.
Resep iki bisa gampang dicepetake munggah utawa mudhun. Yen sampeyan nggawe jumlah gedhe, paling gampang gawe panen pangan ing batch cilik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 sendok makan lavender pepe cangkir
- 2 cangkir gula
Cara Nggawe
- Selehake lavender sing garing ing mangkuk prosesor pangan lan adhi nganti 10-15 detik kanggo nyemprotake menyang potong cilik.
- Nambah 1 tuwung granulated gula menyang prosesor lan campuran uga, kanggo 15-20 detik, nganti lavender iku lemah sacoro apik lan campuran karo gula.
- Whisk gula lavender bebarengan karo tuwung gula sing isih disimpen nganti lavender uga dispersed.
- Simpen Gula Lavender Gula ing wadhah keduwuran ing suhu kamar nganti 6 sasi.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 98 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 3 mg |
| Karbohidrat | 25 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |