Cinzano Bianco Vermouth, sing diarani resep Resep Speranza, minangka vermouth manis sing ora kaya bodo Cinzano's Rosso. Ing cocktail iki, ana pujian gedhe kanggo rasa kuat Campari lan nambah manis banget kanggo sing garing aperitif tanpa perang karo banget manis kaya vermouths manis liyane. Speranza ndadekake apieritif banget , yaiku introduksi apik kanggo Campari lan mirip karo Negroni sing populer.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3/4 ons Cinzano Bianco Vermouth
- 3/4 ons
- Campari
- 1/2 ons SKYY Vodka
- Oranye wedge kanggo garnish
Cara Nggawe
- Mbangun úa ing kaca lawas sing diisi Ès.
- Garnish karo wedge oranye .
Resep duweni: SKYY Spirits
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 175 |
| Lemak total | 3 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 22 mg |
| Karbohidrat | 19 g |
| Serat Pemakanan | 12 g |
| Protein | 17 g |