Coba resep chocolat chaud kaya iki, uga dikenal minangka cokelat panas Perancis, kanggo nambani obat sing luwih dhuwur. Sajroning pirang-pirang abad, coklat wis dianggep nduwe manfaat kesehatan sing gedhe - ningkatake sirkulasi, nambah libido, menehi energi, lan wis digunakake minangka tonik kanggo penyakit infèksius lan gangguan pencernaan.
Ing taun 1643, Putri Maria Theresa saka Spanyol nggawa hadiah cokelat ing Perancis, sing nggawe pembuat coklat kraton, lan coklat wis dadi nesune.
Cat resep: Kanggo rasa sing beda, gunakake cincang sing enak utawa coklat putih . Elinga milih coklat premium kanggo sing paling apik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 ons coklat (semisweet, disigar)
- 1/4 cup banyu (panas)
- 3 sendok teh banyu (panas)
- 3 cangkir susu (panas)
- Gula kanggo rasa
- Garnish: whipped cream, curls coklat
Cara Nggawe
- Nggunakake pawon ganda utawa mangkok kaca sing aman kanggo banyu simmering, nyawiji coklat sing disigar dadi ¼ tuwung banyu.
- Nglakoake 3 sendok teh banyu panas lan susu nganti dicampur coklat.
- Tuang coklat panas menyang cangkir lan tambahkan gula kaya sing dikarepake.
- Ngombe saben tuwung kanthi spoonful saka whipped cream lan sawetara cokelat curls.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 488 |
| Lemak total | 31 g |
| Saturated Fat | 18 g |
| Lemak ora jenuh | 9 g |
| Kolesterol | 27 mg |
| Sodium | 117 mg |
| Karbohidrat | 39 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 12 g |