Chan Chan Yaki minangka sajian panas pot, yaiku panganan regional saka pulo utara Jepang, Hokkaido. Salmon lan macem-macem sayuran dimasak ing piring panas bareng lan dipangan karo sauce beras miso.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 fillet salmon
- 1 bawang (iris tipis)
- 1/2 wortel (dipotong dadi persegi panjang 1/2 inch persegi panjang)
- 4 lada cilik lengo cilik (cored and cut into 1/2 inch width rectangles)
- 1/2 kubis (sekitar 1/2 lb, potong 1 bêsik inchi)
- 1/2 pon sprouts
- 1 bunch
- enoki jamur (trimmed lan potong setengah lengthwise)
- 3 tablespoon miso
- 2 sendok teh mirin
- 1 tablespoon sake
- 1 sendok teh gula
- uyah kanggo rasa
- ireng mrico kanggo rasa
- Opsional: butter
Cara Nggawe
- Nyampur miso, mirin, sake, lan gula ing mangkuk lan disisihake.
- Mangsa salmon karo uyah lan mrico.
- Heat minyak sayur ing wajan gedhe utawa panas goreng ing panas panas.
- Selehake salmon ing wajan.
- Sijine bawang, mrico lombok ijo, lan wortel ing salmon.
- Sijine kubis, sprouts kacang, lan jamur enoki liwat salmon lan sayuran liyane.
- Tutup lan uap masak nganti sayuran meh lemes.
- Nguripake panas nganti entek, lan nyeleh campuran miso liwat bahan.
- Tutup lan uap masak nganti salmon dimasak.
- Sijine butter ing ndhuwur yen sampeyan pengin.
- Nyampur kabeh bahan kanthi saus kaya mangan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 380 |
| Lemak total | 13 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 55 mg |
| Sodium | 1,001 mg |
| Karbohidrat | 38 g |
| Serat Pemakanan | 7 g |
| Protein | 29 g |