Casserole nanas iki digawe saka roti, nanas, gula sethithik, lan endhog. Nambani iki casserole apik karo daging babi panggang, puyhake, utawa manggang daging babi.
Iku casserole kaget lan komplemen ham panggang apik. Aku nggunakake 16 ons saka nanas sing digodhog ing casserole.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 kaleng (8 ons) nanas (ulig, jus)
- Uyah 1/2 sendok teh
- Gula 1/2 cup
- 3 séndok glepung
- 3
- endhog (diantemi )
- 2 cangkir roti (seger, cubed)
- 6 tablespoons butter (dilebur)
Cara Nggawe
- Kalorake oven nganti 350 F.
- Butter 1/2-quart casserole dish.
- Digabungake nanas sing ora dimasak karo uyah, gula, lan glepung. Nglakoake endhog sing diantemi.
- Kue mangkok roti karo butter sing ilang; melu dadi campuran nanas.
- Tuangi campuran nanas menyang sajian casserole sing disiapake lan panggangan ing preheated 350 F kanggo 40 nganti 50 menit, utawa nganti disetel.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 252 |
| Lemak total | 13 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 101 mg |
| Sodium | 243 mg |
| Karbohidrat | 31 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 5 g |