Tangerines minangka woh apik sing kudu digunakake luwih kerep ing koktail lan Margarita Tangerine iki minangka wiwitan. Rasa woh iki bisa didol kanthi nambah jus kedhelé kanggo campuran margarita standar, lan yen sampeyan seneng, campuran iki uga bisa dilebokake ing blender kanthi secangkir es kanggo koktail beku sing cepet. Kanthi mangkono, aku kepengin mbleretake mumetine seger.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 ons
- tequila
- 1 ons
- liqueur (orange)
- 1/2 ons
- jus limejuice
- 1/2 ons jus jeruk mandarin
- Garnish: uyah kanggo bilah kaca
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail kanthi es cangkir.
- Kocok banget .
- Galur dadi kaca koktail sing diarani uyah .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 31 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 302 mg |
| Karbohidrat | 6 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |