Aku ana ing omah kanca nalika sore nalika dheweke mulai gawe pancake kanggo wong telu mau. Aku ora tau krungu kresak karo lemon lan gula, nanging padha rasa ilahi. Crepes iki uga bisa diisi Nutella, mentega lan gula, kayu manis lan gula, compote buah, utawa apel sauteed. Jerman kerep mangan panganan kaya iki minangka Mahlzeit klein, panganan cilik, utawa kanggo Abendessen, cahya, sore, cahya, lan sore.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 gelas glepung
- 1 sendok teh gula
- 1/4 sendok teh uyah
- 2 endhog
- 1 liter susu
- Opsional: 1/2 sdt vanilla ekstrak
- 1 lemon
- Garnish: granulated sugar
Cara Nggawe
- Nglakoake glepung, gula lan uyah ing mangkuk campuran. Bubukake endhog menyang cangkir gedhe, tambahkan susu lan vanilla lan adhep bebarengan nganti alus (utawa gunakake blender cendhela ). Tambah susu ing glepung lan aduk nganti ora ana lumps tetep.
- Siapake tempe kanggo 15 menit. Iki ngijini glepung glepung ngembang lan diikat.
- Kalor 1 sendok teh butter ing wajan utawa krep, luwih disenengi. Pancake test karo 1 sendok adonan. Tambah susu tipis, yen perlu.
- Gunakake tuwung ukuran cup, pancake pancake nganti disetel, nanging ora coklat . Flip liwat sawetara detik lan uculake kanggo nampilake tray utawa piring. Tambahake butter menyang telusur lan baleni maneh.
Iki paling apik dipangan kanthi cepet, kanthi sprinkling karo gula lan lemon lan nggulung munggah. Ing "Jahresmarkt" utawa "Weihnachtsmarkt" (pasar liburan luar negeri), iki digawe ing griddles krep sing gedhé, diisi, banjur dilebokaké ing kwartal lan wolung wolung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 244 |
| Lemak total | 11 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 122 mg |
| Sodium | 459 mg |
| Karbohidrat | 27 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 10 g |