Resep iki nuduhake sampeyan carane nambah kopi kanggo frosting lan iringan sampurna kanggo roti coklat lan mangkok kaya iki Mocha Kue Vegan .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 cup (1 teken) soy margarine tanpa susu
- 3 cangkir gula confectioners
- 1/4 cup espresso (kualitas apik)
- 2 sendok makan susu sayuran utawa susu kacang almond
Cara Nggawe
- Ing mangkuk campuran gedhe nggunakake mixer tangan listrik, ngalahake margarine soya tanpa susu nganti alus.
- Tambahake gula bubuk 1 cangkir sajrone wektu, ganti karo espresso lan susu soyo nganti konsistensi iku alus lan krim.
Gunakake kanggo kue frost tanpa susu .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 161 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 69 mg |
| Karbohidrat | 31 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |