Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 Tablespoons butter
- 1 liter dicampur (portabella, kerang, shiitake, cremini, enoki, lsp), ngiris
- 1/2 medium sweet
- bawang , irisan 1/2-inch
- 5 cengkeh
- papak , minced
- 1 sendok teh kosher
- uyah
- 3 Tablespoons glepung kabeh-tujuan
- 1-3 / 4 cangkir duduh kaldu pitik utawa sayur
- 1 cangkir krim, setengah-setengah, utawa susu
- 1/8 sendok teh nutmeg
- 1 tuwung grated grated
- Keju Cheddar
- Lemah anyar
- mrico kanggo rasa
Cara Nggawe
Ing saucepan abot, ngemut alus jamur, bawang manis, papak, lan uyah ing mentega nganti jamur wis ngeculake cairan lan bawang alus.
Sprinkle karo glepung lan aduk nganti 1 menit. Tambah sabuk pitik nalika diaduk. Nggawa menyang godhok kurang lan simmer kanggo 10 menit. Nglakoake krim lan pala, lan bali menyang simmer. Tambah keju Cheddar lan aduk nganti ilang. Mangsa karo mrica anyar kanggo rasa.
Buang saka panas lan ngawula.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1146 |
| Lemak total | 58 g |
| Saturated Fat | 33 g |
| Lemak ora jenuh | 16 g |
| Kolesterol | 158 mg |
| Sodium | 1,680 mg |
| Karbohidrat | 127 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 30 g |