Marinade injeksi iki kanggo kalkun diisi karo rasa sing akeh. Sing rahasia karo marinade injeksi kanggo mesthekake yen bumbu kasebut diombe kanthi apik lan yen bumbu-bumbu kasebut cukup becik kanggo pas karo jarum tanpa clogging.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Minyak panci 1/4 cup (60 mL)
- 1/4 tuwung (60 mL) banyu
- 3 tablespoons (45 ml)
- Sosis Worcestershire
- 1 sendok teh (15 ml) uyah
- 2 teaspoons (10 ml) wêdakakêna bawang
- 2 teaspoons (10 ml) bubuk bawang
- 1 sendok teh (5 ml) godhong rwaning garing
- 1 sendok teh (5 ml) pepe thyme
- 1 sendok teh (5 ml) sage pepe
- 1 sendok teh (5 ml) lemah seger mrico ireng
Cara Nggawe
- Deleng teluk rai, thyme, sage menyang gilingan rempah utawa kopi lan pulverize menyang wêdakakêna.
- Gabungke rempah-rempah sing isih ana ing saucepan.
- Simmer liwat panas medium limang menit, aduk asring. Garam kasebut kudu dibubarake ing titik kasebut. Yen ora, ayo dicampurake panas 2 menit liyane.
- Mbusak saucepan saka panas lan supaya campuran dicampur kanggo 10-15 menit.
- Gunakake jarum suntik kanthi marinade lan nyuntikake dhadha, paha, lan daging leg. Apa iki sawetara wektu kanggo nyebarake bumbu kasebut. Ngilangke campuran apa wae sing gelembung menyang ndhuwur. Mangsa ing njaba turki lan cook minangka diarahake .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 26 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 631 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |